Mazowieckie

 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego Wojciech Serafiński.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w szczególności, w zakresie: - Prowadzenia postępowań podatkowych i sądowoadministracyjnych (w tym skarg i odwołań). - Wsparcia firm podczas kontroli skarbowych i prowadzonych postępowań podatkowych. - Kompleksowej obsługi księgowej i doradczej z zakresu prawa: podatkowego, gospodarczego i pracy.
  ul. Graniczna 2, lok. 50 Warszawa Warszawa
 • IG Biuro Podatkowe

  Moje Ulubione Biuro Tak mówią klienci z którymi współpracuje
  Puławska 30 lok 39 Warszawa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

  Zapraszamy do współpracy
  Chełmżyńska 180 lok 213 Warszawa
 • RATUS Kancelaria Doradztwa Podatkowego

  Klientom, z którymi mamy zawartą umowę o prowadzeniu ksiąg rachunkowych lub podatkowych, a także stałej obsługi prawno-podatkowej, oferujemy obok możliwości doradztwa tradycyjnego, także konsultacje telefoniczne lub za pośrednictwem internetu. Dla klientów, z którymi kancelaria ma podpisane umowy o stałej współpracy, oferujemy usługi dodatkowe, między innymi rozliczenia intrastat, przekazywanie najważniejszych informacji finansowych za pośrednictwem kodowanej strony internetowej, szkolenia w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.  
  ul. Wyszyńskiego 1, Góra Kalwaria Marianki
 • Stolarek Grabalski Kancelaria Prawnicza sp.k.

  Stolarek Grabalski Kancelaria Prawnicza sp. k. | Witamy Witamy Stolarek Grabalski Kancelaria Prawnicza sp. k. świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Podstawowe kierunki praktyki Kancelarii to doradztwo w zakresie prawa spółek, w tym fuzji i przejęć przedsiębiorstw prawa podatkowego, w tym postępowań podatkowych oraz doradztwa w zakresie optymalnych rozwiązań podatkowych dla przedsięwzięć gospodarczych prawa rynku kapitałowego, w tym publicznego obrotu funduszy inwestycyjnych oraz prawa obrotu nieruchomościami.…
  Klonowa 4 Marcelin
 • Elżbieta Koper Kancelaria Doradcy Podatkowego

  Kancelaria Doradcy Podatkowego Elżbiety Koper współpracuje zfirmami świadczącymi usługi doradztwa finansowego i doradztwainwestycyjnego, w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługiprowadzonej przez nich działalności gospodarczej.W zakresie doradztwa finansowego dla projektów deweloperskichwspółpracujemy z firmą MPP Administracja i Finanse www.mpp-finanse.pl.Doradztwo inwestycyjne dotyczące inwestowania w różnorodneinstrumenty finansowe oraz doradztwo w zakresie zabezpieczeniaryzyka kursowego realizowanych transakcji zapewnia naszym klientomFamily Office Services Sp. z o.  www.fos.waw.pl. 
  ul. Wieluńska 2 Wola
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego TKTax

  Współpraca z każdym naszym Klientem oparta jest na trzech filarach: wiedzy, uczciwości i lojalności. Dlatego też nie tylko troszczymy się o jakości świadczonych przez Kancelarię usług, ale także przywiązujemy dużą uwagę do kwestii związanych z zachowaniem dyskrecji oraz jasności ustaleń finansowych.
  ul. Foksal 18 Warszawa Olsztyn
 • KMR KOPER

  Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie bieżących zagadnień podatkowych pojawiających się u naszych klientów oraz w przygotowywaniu i wdrażaniu struktur mających na celu zmniejszenie i optymalizację obciążeń podatkowych. Na życzenie klientów przeprowadzamy audyty i przeglądy podatkowe. W ramach naszych usług oferujemy pomoc w związku z toczącymi się postępowaniami podatkowymi, kontrolnymi i sądowymi, w tym występowanie w charakterze pełnomocników oraz kontakty i korespondencję z organami podatkowymi.
  ul. 17 Stycznia 56 Warszawa Opacz-Parcela
 • Centrum Edukacji Irena Ożóg i Wspólnicy Sp. z o.o.

  Jesteśmy zespołem ekspertów. Wyróżnia naswszechstronna wiedza – doskonale rozumiemy procesy biznesowezachodzącew przedsiębiorstwach. Wychodzimy poza schematy .Nie boimy się wyzwań. Rozwiązujemy najbardziej skomplikowaneproblemy. Działamy skutecznie będąc jednocześnie wiarygodnympartnerem dla organów podatkowych. Oferujemy kompleksowerozwiązania, nadzorując ich wdrożenie na każdym etapie.
  ul. Sienna 39 Warszawa
 • PBAP - Kancelaria Prawa Podatkowego

  Celem PBAP™ jest zapewnienie klientom kompleksu usług, które zagwarantują im bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Dlatego każde zlecenie będzie analizowane indywidualnie. Oznacza to, iż istotna podatkowo operacja gospodarcza, która wystąpiła u przedsiębiorcy, zostanie w pierwszej kolejności przeanalizowana pod względem prawnym (prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, itp.). Dopiero w drugiej kolejności dokonana zostanie interpretacja dla celów opodatkowania (CIT, PIT, VAT, umowy międzynarodowe, pcc, itp.). Wynika to z faktu, iż nie da się w…
  al. Stanów Zjednoczonych 34/106 Warszawa Warszawa
 • Doradca Podatkowy Jarosław Konopka

  Doradztwo Podatkowe -Pełen zakres usług, Pełen zakres usług związanych z prowadzeniem księgowości, (obsługujemy także osoby fizyczne nie prowadzące działalności) Wszelkie typy prowadzenia ksiąg rachunkowych: (Księgi Handlowe, Księga Przychodów i Rozchodów, Ewidencje) Obsługa ZUS, pracownicze, itp. Wszelkie typy opodatkowania, (CIT,PIT,VAT,PCC) Rejestracja Firm w kraju i za granicą, (KRS, UG, US, WUS, ZUS, PIP, SP, itp.) Optymalizacja podatkowa, Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, Uzyskiwania zezwoleń na działalność regulowaną, Wyprowadzanie zaległości księgowych i…
  Okrężna 56 Warszawa
 • Professional Services

  Od ponad 10 lat doradza przedsiębiorstwom w zakresie prawa cywilnego , handlowego, prawa pracy i prawa zamówień publicznych. Reprezentuje klientów przed sądami i prowadzi kompleksową obsługę procesów sądowych. Doświadczenie w obsłudze prawnej krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych oraz instytucji sektora publicznego zdobywała w największych polskich i zagranicznych kancelariach prawnych. Autorka szeregu artykułów publikowanych m.in. na łamach Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej.
  Kossaka 10 Warszawa
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych LIBRA

  Pełna księgowość - księgi handlowe od 1000 zł netto Podatkowa Księga przychodów i Rozchodów od 300,00 zł netto Kadry płace cena od 50 zł do 70 zł netto za obsługę 1 pracownika klienta Doradztwo podatkowe i personalne 150,00 zł netto/1h Wysokość honorarium może być rozliczana ryczałtowo lub godzinowo, w zależności od preferencji Klienta. Zeznania roczne PIT od 50,00 zł netto.
  ul. Różana 2 lok. 34 Warszawa Warszawa
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego Niemiec & Niemiec

  Wynagrodzenie za doradztwo ustalamy indywidualnie zgodnie z nakładem pracy oraz potrzebami Klientów – według stawki godzinowej lub w oparciu o z góry ustalony budżet.
  Ul. Moniuszki 7 lok.1 Radom Radom
 • Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

  Grupa Instytutu Studiów Podatkowych należy do grona największych grup doradczych, audytorskich, edukacyjnych i wydawniczych w Polsce. Grupa ISP jest również jedynym tej wielkości aliansem spółek doradczych o kapitale polskim. Do grona naszych Kontrahentów należą największe firmy działające na polskim rynku. Dewizą ISP jest profesjonalizm, rzetelność, jakość i sprawność świadczonych usług. Instytut świadczy, jako podmiot doradczy, usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytów podatkowych oraz obsługi sporów podatkowych. Z tych usług skorzystało…
  Kaleńska 8 Warszawa
 • A-1 Analizy, wyceny, doradztwo Sp. z o.o.

  Nasze produkty to analizy, operaty szacunkowe i raporty.Operaty szacunkowe (dotyczą nieruchomości) pod względem formalnymspełniają wszelkie wymogi przepisów prawa oraz są zgodne zwytycznymi Standardów Zawodowych Polskiej Federacji StowarzyszeńRzeczoznawców Majątkowych.W przypadku raportów z wyceny (dotyczą przedsiębiorstw, wartościniematerialnych i prawnych, maszyn i urządzeń) ich zawartośćdeterminują Międzynarodowe Standardy Wyceny wydawane przez IVSCoraz wytyczne i standardy takich organizacji jak AppraisalFoundation, ASA i IBA.Dodatkowo, kładziemy duży nacisk, aby wykonane przez nasopracowania, nie tylko były zgodne z…
  Gorlicka 1 Warszawa
 • Profin. Kancelaria podatkowa

  Kancelaria Podatkowa PROFIN Maria Mroziewicz. Kancelaria Podatkowa / Biuro Rachunkowe jest firmą założoną przez mgr Marię Mroziewicz w 1991 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie. Stale się rozwijamy wychodząc na przeciw oczekiwań i wymagań naszych klientów. Pani Maria Mroziewicz jest doradcą podatkowym zarejestrowanym w Ministerstwie Finansów pod numerem 2964.
  Stefana Batorego 83 Legionowo
 • Accreo Sp. z o.o.

  Accreo jest wiodącą firmą doradczą oferującą usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz bogatą międzynarodową praktykę  dla największych podmiotów gospodarczych na świecie. Cechą wyróżniającą Accreo jest elastyczny model współdziałania grup eksperckich z zakresu prawa i podatków, które w zależności od potrzeb Klientów, łączą się w zespoły projektowe lub zachowują całkowitą odrębność. Tak elastyczny model działania pozwala nam swobodnie…
  ul. Próżna 7 Warszawa Warszawa
 • Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki.

  Na blogu http://prawnik-piaseczno.pl można uzyskać szereg odpowiedzi na pytania odnoszące się do skutecznego postępowania wobec opornych dłużników a z drugiej informacje jak prawidłowego bronić się przed nieuczciwymi zachowaniami wierzycieli w trakcie postępowania przedsądowego, procesu sądowego oraz czynności egzekucyjnych. Na blogu http://prawnik-piaseczno.pl są też opublokowane darmowe wzory dokumentów stosowane w najczęściej zdarzających się sytuacjach dotyczących sporów pieniężnych. (przykładowo: wezwań do zapłaty, odpowiedzi na wezwania i innych pism przedprocesowych, procesowych i egzekucyjnych).
  ul. Raszyńska 14 lok. 6
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Molska-Jerin

  Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Molska-Jerin świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz instytucji. Tworząc kancelarię wraz z zespołem prawników, specjalistów m.in. z zakresu prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa zamówień publicznych czy też prawa karnego skarbowego zorientowani jesteśmy na świadczenie najwyższej jakości pomocy prawnej. W związku z rozwojem Kancelarii oraz wolą sprostania rosnącym oczekiwaniom Klientów Kancelaria świadczy pomoc prawną obejmującą prawo pracy, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze,…
  ul. Drawska 16 B lok. 4 Białołęka
 • ACCOUNTANT AND ADVISER IWONA GRZĘDA

  Specjaliści w kancelarii: doradca podatkowy specjalista ds. kadrowo-płacowych specjalista ds.ZUS
  ul. Międzynarodowa bud. 52 lok. nr 3 Warszawa Warszawa
 • SKŁODOWSCY SP Z O O

  Nasza Oferta Doradztwo podatkowe Księgowość Kadry i płace Doradztwo prawne Szkolenia Virtual office Archiwizacja Optymalizacja obiegu dokumentów Programy IT Dotacje i kredyty Wynajem sal konferencyjnych
  Kościuszki 43 Marki
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego mgr Barbara Magierek

  Doradca podatkowy jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej na wypadek spowodowanie szkód podczas wykonywania usług.
  ul. Dzierzkowska 7/2 Radom Radom
 • Optima Info sp. z o.o.

  Pozyskamy i rozliczymy dla Ciebie dotacje unijne, poprowadzimy księgowość, kadry i płacepoprowadzimy i zorganizujemy szkolenia z rozliczania projektów unijnych, podatków i inne...
  Al. Solidarności 117 lok. 503 Warszawa
 • Biuro Rachunkowe PROGRES s.c.

  Szanowni Państwo, nasze Biuro Rachunkowe PROGRES s.c. pomaga załatwić formalności związane z założeniem działalności gospodarczej. Doradzamy przy wyborze formy opodatkowania. Przez Internet złożymy na Państwa życzenie wniosek do Urzędu Gminy w celu wydania Zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej, wypełniamy formularze niezbędne do uzyskania REGON i NIP.Wyprowadzanie zaległości księgowych. W przypadku powstania jakichkolwiek zaległości księgowych lub kadrowych, nasze biuro w sposób zgodny z prawem, szybko i profesjonalnie wyprowadzi je na…
  Al. Solidarności 117 lok. 207 Warszawa
 • Kancelaria Doradztwa Podatkowego Edukacja Podatkowa Beata Witkowska

  Świadczenie usług doradztwa podatkowego oraz usług księgowych i kadrowo-płacowych odbywa się w ramach umów o stałą lub okazjonalną współpracę. Możliwe są różnorodne warianty współpracy
  ul.  Budy 7 lok.78 Warszawa Bemowo