Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego Radca Prawny Katarzyna Walasek

Kontakt email, www
ul. Lwowska 2/8, Kraków
30-548 Kraków , woj. Małopolskie
  • Współpracujemy z podmiotami z branży paliwowej, informatycznej, handlowej, budowlanej, ze spółkami giełdowymi jak również z wieloma klientami indywidualnymi. Udzielamy wsparcia kancelariom prawnym w sprawach, w których rozstrzygnięcie kwestii prawnych ich klientów wymaga rozstrzygnięcia zagadnień z zakresu prawa podatkowego lub celnego.

Kancelarie doradztwa podatkowego

Podatkowe zarządzanie majątkiem

Specjalizacje:

  • Kancelarie doradztwa podatkowego
  • Podatkowe zarządzanie majątkiem

O nas

  • Kancelaria Doradztwa Prawno-Podatkowego została stworzona przez radcę prawnego Katarzynę Walasek i jej działalność opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu i osobistym zaangażowaniu właścicielki firmy.
  • W naszej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, a relacje z klientem opieramy na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Rzetelność, kompetencje oraz stałe podnoszenie kwalifikacji stanowią bazę dla nietuzinkowych rozwiązań, które rekomendujemy naszym klientom.
  • Działalność Kancelarii koncentruje się w równej mierze na szeroko rozumianej problematyce podatkowej i celnej jak i na typowo prawnych zagadnieniach prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów instytucjonalnych oraz podmiotów indywidualnych. Do każdego klienta podchodzimy jednostkowo, starając się w pierwszej kolejności właściwie rozpoznać jego potrzeby aby następnie znaleźć satysfakcjonujące go rozwiązanie.